درحال بارگذاري...
سوالات متداول
برای استفاده از امکانات سیستم، گزینه جاوا اسکریپت در مرورگر شما باید فعال باشد

فهرست پرسشهاي متداول

قبل از پاسخ به سوالات متداول دوستان چند تذكر لازم است : 

* لطفا از ايميل واقعي در هنگام ثبت نام استفاده كنيد ، زيرا نام كاربري شما همان ايميل شماست.

* ايميلتان را درست ثبت كنيد و احيانا از افزدودن عباراتي همچون "www."  به ابتداي ايميل خودداري كنيد .


1- من ثبت نام كرده ام اما نمي دانم نام كاربر و رمز من چيست ؟

پاسخ : نام كاربري هر كاربر ، همان ايميلي است كه با آن ثبت نام مي كند، پس از تاييد ثبت نام ،  ايميلي از طرف كتابخانه به شما ارسال مي شود كه معرف نام كاربري و رمز عبور شما خواهد بود.


2- چرا با وجود ثبت نام نمي توانم از كتابها استفاده كنم ؟

پاسخ : پس از ثبت نام و دريافت ايميل فعال سازي ، بايستي با نام كاربري (كه همان ايميل شماست ) و رمز ارسال شده وارد سايت شويد تا بتوانيد از امكانات سايت بهرمند گرديد.

 

3-  نرم افزار كتابخوان را چگونه نصب كنم و چگونه استفاده كنم ؟

پاسخ : معمولا بعد از ثبت نام و ورود به سايت گزينه دانلود براي كتابها فعال مي شود . اگر اولين بار است كه مي خواهيد كتاب دانلود كنيد و آن كتاب جزو كتابهاي مقيد به حفظ حقوق ناشر و مولف باشد، سيستم به شما پيغام خواهد داد كه بايستي از طريق لينكي كه به شما نمايش داده مي شود "نرم افزار كتابخوان " را دانلود كنيد و آنرا نصب كنيد تا بتوانيد كتاب را دانلود كنيد .

پس از دانلود نرم افزار (كه فقط يكبار انجام مي شود و شما تا ارائه نسخه بعدي از جانب سايت نيازي به دانلود مجدد آن نخواهيد داشت) ابتدا بوسيله كليك لينك "خروج از سيستم " از سايت خارج شويد و نرم افزار را مطابق راهنماي تصوير سايت نصب كنيد.

پس از نصب نرم افزار ، براي يكبار و فقط يكبار لازم است كه در هنگام اجرا به اينترنت متصل باشيد تا كاربري شما براي دانلود كتاب در سايت فعال سازي شود .

از اين پس شما قادر خواهيد بود كتابهاي مورد نظر خود را دانلود نموده و بوسيله نرم افزار كتابخوان باز كنيد و به مدت دو هفته مطالعه فرماييد.